#ttm_стаття

11 порад, якщо ви таки летите кудись

Поради саркастичні від експертів
Від ttm: Продовжуємо допомагати писати саркастичні поради людям різних професій. Цього разу статтю пише бортпровідниця Ната.

1. Ніколи не слухай, що там стюардеса говорить в мікрофон

Вона ж то робить, бо їй мовчати нудно.

А ті правила, що показують перед зльотом — літак же ж найбезпечніший вид транспорту, нахіба воно тобі?

Краще музику послухай. Або зателефонуй подружці. Або онови сторіз з хештегом #безтебевсезнаю. Або — саме час — вставай і починай копирсатися на полиці, ти ж не заважаєш тим, хто дивиться.

Слухай. Більшість із нас (стюардес) ту інфу розказує напам'ять. Оте все, про що ми кажемо — ми відпрацьовуємо до рефлексів, майже як військові. Подивись-послухай, раптом щось піде не так — більше шансів, що ти не впадеш в паніку, а твій мозок автоматично видасть потрібні дії.

2. Обдури систему — йди до вбиральні на злеті

Закриті полиці та початок руху літака перед зльотом - ідеально, аби доробити свої справи та сходити в туалет. Так само, як і ввімкнення табло "застебнути ремені" та інформація про підготовку до посадки.

Камон, ти ж так вже сто раз робив. Постійно.

І всі друзі твої так роблять. І взагалі неясно, чому ті стюардеси так вперто саме в цей час то забороняють? Лєпота, туалети вільні та в проході нікого немає.

Тому й вільні, тому й нікого немає, бо стюардеса вперто забороняє. Знає, що більшість халеп відбувається під час руління/зльоту/посадки. Та й несподівані віражі за вказівкою диспетчера або з ситуативних причин ніхто не скасовував. Посидь пристебнутий, то лише 10-20 хвилин.

3. Ніколи, чуєш? Ніколи не пристібайся

Ти ж і в машині заглушку встановив, щоб не нагадувала пристебнутися, і іконку повісив на бардачок

Взагалі, хто то вигадав та нахіба?

А якщо вже раптом та зла стюардеса стоїть і чекає, поки ти впораєшся з паском, демонстративно розтягни його максимально та застібай десь в районі колінок — в разі екстреного гальмування в тебе ж запасний ніс є, десь поруч з хребтом, бо столик складати теж не треба. А для повітряних ям — ти ж в шоломі літаєш.

Знаєш, як знайти "літаючих" серед інших пасажирів? Вони пристебнуті завжди, коли сидять в кріслі.

Бо в кожної/кожного є пара історій в кишені. А, і коли наступного разу будеш летіти — спробуй швидко розстебнути та підвестися з крісла з розслабленим ремінем та з щільно затягнутим. Зрозумієш різницю.

4. Якщо стюардеса каже що щось закінчилось або чогось нема...

...то вона тебе н@йобує, бо їй ліньки сходити.

В кожному літаку є абсолютно все, чого ти можеш побажати, від мангового фрешу до шеф кухаря з купою зірок Мішлєн. А якщо раптом в цьому літаку зась — то поруч летить дублюючий літак, в якому вже точно все є. Якщо що, то вони через віконце передадуть.

Нагадую, літак — то консервна бляшанка, яка знаходиться на висоті в 10 км.

І там може не бути або закінчитися будь-що зі звичних тобі елементів комфорту, ковдра, розмальовка для дитини, м'ясо чи риба, чи вибір в принципі... було, що закінчувалися стаканчики, цукор, серветки, всяке було. Будь мужнім, сприймай то спокійно; а про найважливіші для тебе чи твоєї дитини дрібниці потурбуйся заздалегідь. Це збереже тобі трохи нервів та гарний настрій.

5. Якщо тобі щось треба, просто роби скандала, і всьо буде

Що голосніше кричатимеш, то скоріше отримаєш.

Можна ще пригрозити звільненням/скаргами/особистим знайомством із керівництвом, і таке інше, ну ти поняв.

А ще крутіше буде, якщо дістанеш телефон і будеш знімати, якщо ця дивна людина чомусь відмовляє. Правда, камера — то така чарівна штука, щойно ввімкнув, все налагодилось.

А серйозно... Ми всі живі люди, і 9 з 10 моїх колег солідарні зі мною, що якщо звернення було спокійним та ввічливим, хочеться зробити все можливе та не дуже, аби пасажир посміхнувся (це не діє з правилами безпеки, звісно, але ж!). А ті, хто істерять або скандалять — отримують виключно в межах посадової інструкції, де, до речі, ніц нема про "скажи отому чуваку, хай пересяде, бо я хочу біля вікна сидіти".

6. Куріння в туалеті

Хоча курйозів багато було, і не лише в туалеті — в салоні, на трапі, під літаком, etc.

Кури скільки влізе, там жеж попільничка є, знач можна. А стюардеса все рівно буде щось триндіти, бо дивись п.1. Ти ж точно знаєш, що то забаганки, і ти ж обережно, ясно шо.

Еммм, як би то м'якше сказати. Аби згоріти вщент, літаку потрібно десь хвилини 3-4. Аби здійснити екстренну посадку з висоти ешелону — хвилин 10. Математика доволі вперта наука, тому висновки роби сам.

Щодо "я обережно" та подібного, лише одне питання в мене — де найближчий вогнегасник?

І так, стюардеси теж курять, буває, і пілоти... але ми то робимо в аеропорту, в спеціально відведених для цього місцях. Тому будь готовий до поліції/штрафів та злої стюардеси, яка і сама б покурила, але ніт.

7. Пілоти... Пхе... Взагалі не стараються

Якщо ми вже заговорили про пілотів, то коментуй весь політ його дії, розпитуй "а чого ми летимо такою хріновою дорогою, що нас трясе".

Підказуй що робити — ти ж подивився 2 фільми, де показували кабіну пілотів, і вже ас просто, а якщо недайбоже літак потрапив до зони очікування — це всьо, це твій звьоздний час, розкажи всім, як насправді було треба.

Знаєш, пілот навчається майже стільки ж, скільки лікар.

5 років обов'язкової академічної освіти, потім ще навчальні польоти, потім навчання на конкретний тип пасажирського літака, потім тренажер, потім іспит десь за кордоном — і це все лише для того, щоб розпочати свою діяльність пілота. А потім — весь подальший час роботи постійні (пере)кваліфікації, вдосконалення, відпрацювання навичок/аварійних/позаштатних ситуацій/вивчення аеропортів/і так до безкінечності. Плюс в нього за спиною в середньому 150-200 людей, за здоров'я та життя яких він несе відповідальність

Тому просто насолоджуйся, він точно знає, що він робить. А раптом забуде — в кабіні їх двоє ;)

8. Найкраще від страху допомагає бухло

Якщо тобі страшно, поводься неадекватно, або напийся вщент, так щоб тебе просто заносили в літак.

Круто ще голосно розказувати всім, що ми всі помремо, бо тоді ж всі навкруги теж будуть боятися, а коли разом то наче норм.

Боятися нормально. Мати аерофобію — теж буває багато в кого, і це теж нормально. Так само, як визнати це, звернутися до психолога, або прийняти заспокійливе перед перельотом.

Під заспокійливим я таки маю на увазі пустирнік або валер'янку, а не віскарік або горілку. Лови лайфхак: можна відверто сказати стюардесі, що тобі страшно, і тобі будуть гарантовано + пару підтримуючих посмішок, трохи більше розуміння, і можливо легка приємна бесіда, якщо рейс достатньо довгий.

9. Не змивай за собою, ніколи, чуєш?

Якщо ти використовував серветку, кидай її прямо на підлогу, а ще краще - викорстану запхай туди, де взяв.

Не мий руки, або якщо миєш — роби то так, щоб всі знали, після нас хоч потоп, ось твій девіз. Бонус-плюс: маєш памперс/гігєнічні засоби? В унітаз! Там для когось іншого і написано, і намальовано "не кидати ніц сюди".

І виламуй двері, кожного разу як заходиш та виходиш.

Уфф... до цієї роботи я ніколи про це не замислювалась, але ж то капєц повний. От мені цікаво, всі дорослі хомо сапієнси в гостях так само поводяться?

Правило просте, не знаєш - запитай.

І про змив, і про серветки, і про воду, і про двері, і про кнопку виклику.

10. Викликай

До речі, про кнопку виклику. Ясно шо, вона створена, щоб ти її тицькав, що частіше, то краще. Та пос-тій-но. Кілька разів поспіль — ото ідеально. Знаєш, один з моїх колег казав іноді пасажирам "ця кнопочка називається мені погано, а не я хочу".

Нема ніц поганого в її натисканні, рілі, але кілька разів підряд — це внутрішній спосіб сказати всьому екіпажу, що тут терміново потрібна увага всього екіпажу; навіть ми її тиснемо 2 рази, якщо що.

Не 5, не 8, а лише 2.

Максимум 3, тоді це означає, що то геть щось поза контролем, комусь погано, наприклад.

Be calm, як то кажуть. І пам'ятай, в тебе завжди є опція пройтись лапками до хвоста або носу, і попросити що тобі треба, це заодно і кров по венах тобі розгонить.

11. Тобі не треба консультація лікаря

Без сарказму — якщо ти почувєшся не дуже, якщо в тебе є якісь питання по здоров'ю, якщо ти подорожуєш з бабусею або малою дитиною — будь ласка, проконсультуйся з лікарем ДО.

Стюардеса — не лікар.

Так, ми вміємо надавати домедичну допомогу; так, часто буває що хтось з пасажирів поруч виявляється лікарем, але! Твоє здоров'я - безцінне, потурбуйся про нього уважніше, аніж ти складаєш валізу.

Я навіть не зможу підрахувати, скільки разів були запаморочення, кровотечі з носу, перепади тиску, серцеві проблеми і так далі, і тому подібне. Відпочинь перед перельотом, гарненько поїж, візьми свої "улюблені" ліки, якщо є потреба, і все буде добре. Улюблена авіаційна лікарка, що все життя працює з екіпажем, завжди каже: "спаніє і пітаніє = залог лєтанія". Мудра жінка!

І маленьке нагадування)) Екіпаж складається з живих людей, саме таких, як ти)) Єдина відмінність – більшість з нас закохані в небо та поведені на безпеці))

Найдорожча винагорода для нас - це твоя безпека та посмішка.

А найпростіший лайфхак на всі часи та всі ситуації - будь чемним та, будь ласочка, залишайся людиною
Ната