#ttm_стаття

Як обрати першу секс-іграшку

Такий собі гайд, якщо можна це так назвати
Від ttm: Це не реклама. Мені завше хотілось такий гайд в блозі, але було відчуття, що мені просто не вистачає експертизи. І періодично ми просили людей із секс-шопу написати щось таке. Але всім було ліниво чи страшно.

І ось, нарешті, мені вдалось вмовити Александру... Ще й довелось це верстати. Тому насолоджуйтесь.
Варто було б говорити про кожен випадок окремо — першу жіночу, першу чоловічу, першу анальну... Але почнімо з універсальних правил.

1. Чого я хочу?

Тут варто варто прислухатись до себе і зрозуміти, якої стимуляції хочеться?

Кліторальноі, вагінальної, анальної – так буде зрозуміло, який тип іграшки обрати.

Від ttm: Не знаєш, то почни з кліторальної, якщо ти дівчинка.

2. Розмір

Тут теж спираємось на попередній досвід.

Відразу скажу, що є золоте правило: «Краще менше, ніж більше». Так-так, секс-іграшки не купують на виріст.

3. Тип стимуляції

Іграшки є різні.
Віброкулі
Вібрують. Тут яку не вибереш — буде класно. Віброкуля створена для зовнішньої стимуляції клітора, статевих губ, члена, мошонки, сосків — тобто усіх чутливих зон, як приклад — в різних кольорах, силіконова, і має кейс для зберігання).
Вібратори
Як ідеальний перший зійде оцей — оптимальний діаметр, рухливий кліторальний і вагінальний відростки, медичний силікон + іграшка з підігрівом, що такий нормальний плюс у холодну пору року. Вібрація від найтендітніших до досить сильних, тож підійде для різної чутливості).
Безконтактні стимулятори
Посмоктують безконтактні стимулятори (вакуумні і звукові мають різний принцип роботи — і звукові вважаються більш потужним).

Є такі, які стимулюють максимально відтворюючи рухи людини пальцями чи язиком.
Мастурбатори
Чоловічі іграшки. Мають різні внутрішні рельєфи і форму, що умовно можна поділити на реалістичні — окремі виробники копіююьть зліпки вульв відомих порноакторок, і нереалістичні.

Одним з кращих перших мастурбаторів, буде бестселлер від TENGA.
Фалоімітатори
Іграшки з присоскою, які можна кріпити на гладенькі поверхні і обирати кут та інтенсивність стимуляції, що подобаються саме вам. Така іграшка буде максимально імітувати проникаючий секс - є реалістичні і нереалістичні, обирайте, що подобається.

Але нагадаю — не бери завеликий
Анальні пробки
Анальні пробки, стимулюють анус, звужують вхід у піхву, чим створюють додаткову стимуляцію під час проникаючого сексу (без вібрації і з вібрацією)

4. Лубрикант

Напевно, ви здивуєтесь цьому пункту, але лубрикант це запорука гарного користувацького досвіду. Саме лубрикант наносять на іграшку і геніталії перед початком.

Він дозволяє уникнути мікротравм і робить мастурбацію приємною)

Більшість лубрикантів можна використовувати для сексу і мастурбації, наприклад, максимально універсальним вважається лубриканти на водній основі.

Наприклад, оцей і класна альтернатива — лубрикант на силіконовій основі, що сумісний з металевими і скляними іграшками і просто незамінний для сексу)!


5. Матеріал

Обирайте іграшки перевірених брендів, у крамницях яким довіряєте.

Матеріали мають бути безпечними до тіла і слизових, не містити шкідливих домішок.

6. Дайте собі час

Це швидше порада для тих, хто вже має іграшку, але щось пішло не так чи ви розчарувались після першого використання. В нас навіть була стаття про секс-іграшки, але ми продовжуємо старатись.

Дати собі час. І спробувати іграшку кілька разів.

Так буває, що нова стимуляція подобається нам не відразу, і це нормально. Головне, не тиснути на себе і спробувати кілька разів. У нас буває різний настрій, може відрізнятись рівень бажання і чутливість (у дівчат у різні періоди циклу) тож спробувати кілька разів — святе).

7. Експериментувати!

Тільки так вийде обрати, що подобається саме вам)

Зважайте на форму, текстуру, колір. Якщо маєте змогу – завітайте в шоурум і спробуйте іграшки на дотик, пружність, тактильні відчуття.

Від ttm: Мені здається, що секс-шопи спеціально набирають молодих панянок в консультанти, щоб незручно було тільки молодим хлопам.

Висновок?

Від ttm: А тобі він точно треба?

Можу сказати, що секс-шопи — це не соромно. Звісно, є такий прикол — подарувати подрузі на 30 років фалоімітатор... Але потім з'ясовується, що то і не прикол зовсім. Тому не чекай, бо будеш переживати за втраченими можливостями.

І друге — мастурбація і секс то є різні речі. ЯКщо маєш партнера, не мусиш припинити мастурбувати. І якщо мастурбуєш, то не припиняєш хотіти сексу. Просто різні речі. Я дивитись кіно дома і в кінотеатрі. Ніби одне і те ж, але кардинально різні штуки:)
Alexandra Saiuk
директорка @lovespace.ua