#ttm_стаття

Про неприроднє

Бо мало мені відписок від ТіПочків:)
Найбільше в аргументації гомофобів мені подобається "то бридко, бо неприродно".

Ходити в одязі неприродно. Розігрівати їжу в мікрохвильовці неприродно. Їздити в трамваї чи керувати автівкою неприродно. Навіть мати природні права людини неприродно.

А от кохати людей природно.

В цьому аспекті мені часто згадується жарт про те, що "мабуть так багато людей проти одностатевих шлюбів, бо виросли в одностатевих сім'ях — мама і бабуся".

Тобто навіть виховувати дітей в одностатевих сім'ях природно, якщо дуже треба.

А ще про анальний секс кажуть, що то фу.

Типу з дівчиною — норм. А от з чоловіком — ні. Хоча якщо на зоні "попустіть пітуха" — то дуже норм...#facepalm

Не знаю, логіка така, що як домінування то анальний секс норм? А як за згодою, то фу? Можливо, хтось проти, бо це повністю ламає їхнє ауєшне усвідомлення ієрархії. Типу хлопець виграв хлопця — то він тепер головний. А потім другий виграв першого — і що тепер? Хто головний? Або жінки. От вони не можуть член в сраку засунути, то хто домінує? А якщо не свій... Короче складна тема.

Не те, що в звірів.

Які — о, сюрприз — теж трахають осіб своєї статі. Типу теж природа, мать її вйо.

Або ще кажуть, що неприродно, бо не можуть завагітніти. А якщо гетеросексуали не хочуть дітей, то їм тепер теж не можна одружуватись? Чи приходиш на співбесіду, в тебе питають про кількість дітей, і якщо нема, то ввічливо відмовляють? О, блять... А таке ж є — стереотип, що бездітна жінка скоро піде в декрет... #facepalm

Ще круто, коли кажуть — мужик не має чепуритись, як тьолка.

Якщо не брати до прикладу звірів, де у багатьох саме самці яскраво виглядають — то згадайте про моду. Чоловіки завше рухали моду. Кажуть, що підбори, перуки і помаду вигадали спочатку для чоловіків. Хз.

А ще кажуть, що ми пропагандуємо трахатись в сраку.

Та ні, ми пропагандуємо вільний і беспечний секс. Ну, і тепер ще право одружитись у двох людей за згодою.

Якщо чесно, я не трактую поняття гей чи лесбійка, як сексуальну орієнтацію. Більше, як гендерну ідентичність.

В мене виникає запитання. Якщо дівчина сидить дома, готує-прибирає, створює "сємєйний уйут" – спочатку з чоловіком, а потім з іншою жінкою – то це можна назвати лесбійством? Якщо в тебе два партнера за все життя – то чи можна точно стверджувати, що тобі подобаються жінки чи чоловіки? А не оця конкретна жінка/чоловік?

Крім того, в природі більшість видів все ж не однолюби. Але мені ще не зустрічались дослідження – чи геї мають більше сексуальних партнерів, ніж гетеросексуали... а якщо є різниця, то чому?

Короче, коли говорять про природнє, то більше запитань.

З ними вас і полишаю:)

Цьом.
Що по статті?