ttm_pro

Мітинги за 2 хвилини

Політота
Зараз ми говоримо не про мітинги на роботі (хоча досить часто виникає таке бажання, коли сидиш на занудній "лєтучці"). І не про проплачені/органiзовані мітинги, коли шахтарів/фанів/бабульок звозять постояти під кабміном. 

А про звичайні мітинг, де ти приходиш потупити 2-12 годин, щоб показати свою підтримку. 

Отже, навіщо ходити на мітинги?


Тому що царь у нас заради лайків зробить усьо.

Прикол в тому, що ми обрали слабку людину без принципів чи якоїсь ідеї. Єдина задача бубочки — щоб його любили. Мені навіть здається, що це для нього важливіше, ніж втримати владу.

Зеленський дивиться на свій рейтинг і думає, що все охуєнно.

І його оточення теж каже, що охуєнно. Це тільки Порошенко воду мутить — і плівки дає слухати, де Порох на нього "таке каже".

Наша найвеличніша гола бородька живе в своїй бульбашці, як і кожен із нас. Це нормально для людей, які не мають жодного досвіду в політиці (а в нього ще й в економіці, логістиці, управлінні).

Тому і треба виходити.

Щоб через новини пробиватись до сцикуна в бульбашку.

Дуже простий приклад


Росія сказала, що дозволить забрати тіло бійця, який підірвався на міні. Замість цього, вона обстріляла медиків — одного вбили, двох поранили.

І Зеленський каже, що Україна має знати ціну обіцянкам тої сторони.

З його боку логіка є. Не злити Росію та відреагувати жорстко для населення України. Максимальна кількість лайків.

Однак з'ясувалось, що малоросам похуй, вони як і раніше втомились від війни. А от українці дуже боляче реагують, коли Росію не називають. В мережі поповзли мемасики, пару мітингів. І ось вже наша велична гола бородька в раді називає Росію агресором. Типу: "Пацани, ви шо, я ж і не знав, що вам це так важливо. Ось, Росія агресор. Якщо ще раз оберете, можу стяг російський обісцяти".

Так в усьому.

Бубочка все робить заради лайків, і тільки ми своїми діями можемо показати, за що він ці лайки отримає.

Так що нам пощастило, що през в нас не ідейний. 

Лупаймо цю скалу.